HP Z27k G3
Termékkód: 1B9T0AA#ABB
27 hüvelykes, 4K UHD 3840x2160 monitor, IPS panel, 60Hz, forgatható, dönthető, magasság állítás, Pivot, USB Type-C (100W), H3, HP Eye Ease.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - DisplayPort (kimenet) | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 | 4db USB 3.2 Gen1 Type-A |
| Csatlakozó - USB Type-C | 1 db |
| Csatlakozó - USB Type-C (DP-Alt mode) | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Keménységi skála / Hardness | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| LAN (RJ45) csatlakozó | Van |
| Maximum fényerő | 350 cd/m2 |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0.155mm |
| Pixelsűrűség | 163 ppi |
| Színmélység | 10 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | 99% sRGB |
| Tartozékok, kábelek | USB Type-C, Displayport |
| Thunderbolt 3 / USB Type-C maximális töltési teljesítmény | 100W |
| Válaszidő | 5 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








