MSI Modern AM271P 11M AiO White
Termékkód: 9S6-AF8112-652
27 hüvelykes, Full HD monitor, IPS panel, Intel Core i5-1135G7, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, 16GB DDR4.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Magasság állítás |
| Audio | 1db kombinált audiocsatlakozó |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 3db |
| Csatlakozó - HDMI(kimenet) | Van |
| Csatlakozó - RS232 | 1db |
| Csatlakozó - USB 2.0 | 3 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 | 2db |
| Csatlakozó - USB Type-C | 2 db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Hálózat - Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hangszóró | Van |
| Háttértár | 512GB SSD |
| Háttérvilágítás | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyő felbontása | 1920x1080 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fehér |
| Kijelző méret | 27" |
| Kiszerelés | All-in-One |
| LAN (RJ45) csatlakozó | Van |
| Memória méret | 16GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Panel típusa | IPS |
| Processzor | Intel® Core™ i5 |
| VESA rögzítés | 75x75 |
| Videókártya | Intel HD Graphics |




36 hónap garancia








