Samsung QM65B
Termékkód: LH65QMBEBGCXEN
QM65B 65 hüvelykes, UHD, 16:9 képarányú monitor, VA panel, LED háttérvilágítással és 75 Hz-es képfrissítéssel. TizenOS 6.5
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Beépített WiFi | Van |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Bluetooth | van |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Stereo Mini Jack |
| Csatlakozó - Audio bemenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 3 db |
| Csatlakozó - RS232 | 2db |
| Felbontás | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Háttérvilágítás | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 75Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 65" |
| Kontrasztarány | 4000:1 |
| LAN (RJ45) csatlakozó | Van |
| Maximum fényerő | 500 cd/m2 |
| Panel típusa | VA |
| Pixelméret | 0.372 x 0.372 mm |
| Színtérlefedettség | 92% DCI-P3 |
| Válaszidő | 8 ms |
| VESA rögzítés | 400x400 |




36 hónap garancia








