Philips 329M1RV/00
Termékkód: 329M1RV/00
31,5 hüvelykes 4K UHD monitor, IPS panel LED hátterévilágítással, Xboxhoz tervezve
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 3db |
| Csatlakozó - USB 3.2 | 4db 1db USB - B |
| Csatlakozó - USB Type-C | 1 db |
| Csatlakozó - USB Type-C (DP-Alt mode) | Van |
| Extrák | PBP, KVM |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | VESA DisplayHDR 400 |
| Keménységi skála / Hardness | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 144Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 32" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 500 cd/m2 |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0,181 x 0,181 mm |
| Pixelsűrűség | 139,87 PPI |
| Színtér megjelenítés | sRGB / AdobeRGB |
| Színtérlefedettség | sRGB 124%, adobeRGB 111% |
| Tartozékok, kábelek | DP-kábel, HDMI-kábel, USB-C-C kábel, tápkábel |
| Thunderbolt 3 / USB Type-C maximális töltési teljesítmény | 65W |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








