Philips 278E1A/00
Termékkód: 278E1A/00
27 hüvelykes, 4K UHD monitor, IPS panel, W-LED háttérvilágítással
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthetőség: -5°~20° |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - Audio bemenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 2 db |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Keménységi skála / Hardness | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 350 cd/m2 |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0,155 x 0,155 mm |
| Pixelsűrűség | 163 PPI |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | sRGB 109% |
| Tartozékok, kábelek | HDMI kábel, audiokábel, hálózati kábel |
| Válaszidő | 4 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








