Philips 24M1N3200ZA/00
Termékkód: 24M1N3200ZA/00
23,8 hüvelykes, Full HD monitor, IPS panel, W-LED háttérvilágítással és AMD FreeSync Premium technológiával.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 2 db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| G-Sync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Keménységi skála / Hardness | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 165Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 24" |
| Kontrasztarány | 1100:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m2 |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Pixelsűrűség | 92,56 PPI |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | sRGB 123,9% |
| Tartozékok, kábelek | HDMI-, Displayport-, tápkábel |
| Válaszidő | 4 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








