Corsair 5000D TG White
Termékkód: CC-9011209-WW
ATX formátumú Midi-torony ablakos ház, 2db beépitett ventilátorral
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| 2,5 colos bővítőhely | 4db |
| 3,5 colos bővítőhely | 2db |
| Beépített ventilátor | 2db |
| Előlapi csatlakozók | 1db USB 3.1 Type C, 2db USB 3.0, 1db Audio/Mic. |
| Folyadékhűtés támogatás | Igen |
| Formátum / Méret | ATX |
| Ház anyaga | Acél / Műanyag / Edzett üveg |
| Ház méretei | 520mm x 245mm x 520mm |
| Ház típusa | Álló |
| Max. CPU hűtő méret | 170 mm |
| Max. VGA hosszúság | 400 mm |
| Súly | 14kg |
| Szín | Fekete |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
| Ventilátor helyek száma | 10db |
| Vízhűtés radiátor méret | 360 |




24 hónap garancia








