DeepCool Matrexx 55 Mesh
Termékkód: MATREXX 55 MESH
Mini-ITX / Micro-ATX / ATX / E-ATX ház, beépített ventilátor nélkül.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| 2,5 colos bővítőhely | 4db |
| 3,5 colos bővítőhely | 2db |
| 5,25 colos bővítőhely | Nincs |
| Beépített ventilátor | Nincs |
| Előlapi csatlakozók | 1db USB 3.0, 2db USB 2.0, Audio in/out |
| Folyadékhűtés támogatás | Igen |
| Formátum / Méret | E-ATX / ATX / mATX / mITX |
| Ház anyaga | ABS / SPCC / Edzett üveg |
| Ház méretei | 435 x 210 x 478mm |
| Ház típusa | Álló |
| Max. CPU hűtő méret | 165mm |
| Max. VGA hosszúság | 370 mm |
| Súly | 7,6kg |
| Szín | Fekete |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
| Ventilátor helyek száma | 6db |
| Vízhűtés radiátor méret | 360 |




24 hónap garancia








