LG 32MP60G-B
Termékkód: 32MP60G-B.AEU
31,5 hüvelykes, 1920x1080 Full HD, 75 Hz, IPS, AMD FreeSync™, Dönthető
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Valósághű színek széles szögtartományban
Az IPS technológiával rendelkező LG monitor magasabb szintre emeli a folyadékkristályos kijelzők teljesítményét. Rövidebb válaszidők, jobb színvisszaadás és a felhasználók a képernyőt széles szögből is nézhetik.
Lebilincselő élmény
A kijelző kerete három oldalán egészen vékony, így semmi nem vonja el figyelmét a lenyűgözően pontos részletekről. Emellett kényelmesen beállíthatja a dőlésszöget, így optimális munkakörnyezetet teremthet.
Kevesebb kék, jobb vizuális kényelem
A kék fény mennyiségének csökkentésével az Olvasó üzemmód csökkenti a szem fáradását, és a papíréhoz hasonló színhőmérsékletű képernyőt hoz létre, amely optimális az olvasáshoz.
Kíméli a szemeit
A Vibrálásmentes üzemmód csökkenti a képernyő láthatatlan vibrálását, így segít kímélni a szemeit. Hosszú időre kényelmes munkakörnyezetet teremt.
Elképesztő sebesség a győzelemhez
Az 1 ms-os MBR (mozgási elmosódáscsökkentés) elősegíti a folyamatos játékot, illetve csökkenti az elmosódást és a szellemképet. A játékosok azzal kerülhetnek igazán előnybe, ha akció közben látják a dinamikusan és gyorsan mozgó tárgyakat is.
Folyamatos és gyors mozgás
Az AMD FreeSync™ technológiával a játékosok zökkenőmentes, folyamatos mozgást élhetnek át a nagy felbontású, gyors tempójú játékok közben. A rendszer gyakorlatilag lecsökkenti a kép akadozását és szakadozását.
Specifikációk
| Állvány | Dönthető |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - D-Sub/VGA | 1db |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Keménységi skála / Hardness | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 75Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 32" |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Maximum fényerő | 300 cd/m2 |
| Méret | Méret talppal: 729,4 x 513,3 x 224,8 mm Méret talp nélkül: 729,4 x 430,3 x 45,0 mm Csomag mérete: 813 x 516 x 150 mm |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0.275 mm |
| Pixelsűrűség | 69 ppi |
| Súly | 5,8 kg (állvánnyal) 8,3 kg (dobozával) |
| Színmélység | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | 99% sRGB |
| Tartozékok, kábelek | Tápkábel, HDMI |
| Válaszidő | 5 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








