Gigabyte M32Q
Termékkód: M32Q-EK
31,5 hüvelykes, QHD monitor, IPS panel, 165Hz-es, AMD FreeSync Premium és VESA DisplayHDR tanusítvánnyal.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - Audio bemenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.0 | 3 db |
| Csatlakozó - USB Type-C | 1 db |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | LED |
| HDR támogatás | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 165Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 32" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 350 cd/m2 |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelsűrűség | 0.273 x 0.273 mm |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB / DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | sRGB 120% / DCI-P3 94% |
| Tartozékok, kábelek | 1 db HDMI, 1 db DP, 1 db USB 3.0, 1 db táp, 1db UK táp |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








