Gigabyte G27QC A-EK
Termékkód: G27QC A-EK
27 hüvelykes ívelt 1500R, 2560x1440 WQHD, 165Hz, AMD FreeSync Premium, Adaptive-Sync, VA, HDR Ready, Dönthető, Magasság állítás, Beépített hangszóró
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
AZ UTOLSÓ LÁNCSZEM GAMING RENDSZEREDBEN
Mint láthatatlan játékost, a monitort gyakran alábecsülik. Az igazság az, hogy a monitorok elengedhetetlen részei egy jól megépített gaming PC-nek, itt mutatkozik meg igazán, mire is képes a gépben lévő sok-sok drága komponens. A GIGABYTE gaming monitorok a legjobb specifikációkat és minőséget nyújtják, így a felhasználók valóban élvezhetik a lélegzetelállító teljesítményt.
MAGÁVAL RAGADÓ SZUPER ÉLMÉNY A JÁTÉKOKBAN!
A 27” 1500R VA panel ergonómiailag sokkal előnyösebb, közelebb hozza hozzád a szélső éleket, mint egy hagyományos, sík kijelző, ezáltal jobban beleélheted magadat a történésekbe.
TELJESÍTMÉNY
- 1 MS Válaszidő: Szupergyors 1 ms válaszidő a legfolyamatosabb játékért, amiben valaha részed lehetett!
- QHD 165 Hz-en: Nagy felbontás, gyors frissítési sebesség - ennek köszönhetően tökéletes minőségben élvezheted játékaidat!
- 8-bites színképzés, 92% DCI-P3: Fantasztikus színek és 92%-os DCI-P3 - szuperszéles színskála.
EGYSZERŰ, DE STÍLUSOS
Az apró részletekig gondosan kidolgozott, letisztult külső jól mutatja a GIGABYTE gaming sorozat dizájnfilozófiáját. A masszív talp és nyak, a matt fekete bevonat jól mutatnak és tökéletesen használhatók, ami eleganciát kölcsönöz a monitornak.
GAMING SZOLGÁLTATÁSOK
- OSD Sidekick: A GIGABYTE OSD Sidekick lehetővé teszi számodra, hogy a kijelző minden paraméterét egérrel és billentyűzettel, Windows alól, kényelmesen és egyszerűen állíthasd be.
- Dashboard: A Dashboard valósidejű hardveres információkat jelenít meg a kijelzőn, fusson bármilyen játék, vagy egyéb szoftver. Ezek között megtalálható többek között a CPU feszültségszint, az órajelek, a hőmérsékletek stb. A Dashboard legjobb tulajdonsága, hogy bármelyik játék alatt bekapcsolható.
- Black Equalizer: Ez a szolgáltatás a túl sötét részeket kivilágosítja, ezáltal több részletet láthatsz a sötét foltok helyén, miközben arra is ügyel, hogy a világos részek ne égjenek be.
- Auto-Update: A felhasználók gondtalanul élvezhetik a legjobb gaming élményt és legjobb szolgáltatásokat, miközben a GIGABYTE mérnökei folyamatosan fejlesztik és javítják a monitor szoftverét, amit egyszerűen aktiválhatsz is saját monitorodon.
TECHNIKAI ADATOK
- Villódzásmentesség: Megelőzi a szemfáradtságot és fájdalmat.
- Tiszta hangzás: Minőségi hangzást kínál.
- Alacsony Kékfény-kibocsájtás: A TÜV Rheinland által hitelesített, szemészetileg elfogadott szemkímélő megjelenítés.
TÖKÉLETES BETEKINTÉSI SZÖGEK
A GIGABYTE Gaming monitor exkluzív talpak és nyakat kapott, amelyeket ergonómiailag teszteltünk, hogy széles határok között állítható legyen a kijelző magassága és dőlésszöge.
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető Magasság állítás |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.0 | 2 db |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Görbület | 1500R |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| HDR támogatás | Igen |
| Ívelt | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 165Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m2 |
| Méret | Méret talppal: 610.3 x 531 x 203 mm Méret talp nélkül: 610.3 x 367.4 x 84.5 mm Csomag mérete: 700 x 481 x 248 mm |
| Panel típusa | VA |
| Pixelméret | 0.233 mm |
| Pixelsűrűség | 109 ppi |
| Súly | 8,9 kg (dobozával) |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB / DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | 92% DCI-P3 / 120% sRGB |
| Tartozékok, kábelek | DisplayPort, HDMI és USB3.0 kábel |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








