iiyama ProLite XUB3493WQSU-B1
Termékkód: XUB3493WQSU-B1
34 hüvelykes, UWQHD monitor, ADS-IPS panel, LED háttérvilágítással, FreeSync technológiával és HDR támogatással.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Döntés, magasság állítás, forgatás, PIVOT |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - Audio bemenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - DVI | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1db |
| Csatlakozó - USB 2.0 | 2 db |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | LED |
| HDR támogatás | Igen |
| Képarány | 21:9 |
| Képfrissítés | 75Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 34" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 400 cd/m2 |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelsűrűség | 0.233 mm |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | NTSC: 72%, sRGB: 100% |
| Tartozékok, kábelek | USB, HDMI, DP kábel |
| Válaszidő | 4 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








