Gigabyte Aorus G27FC A-EK
Termékkód: G27FC A-EK
G27FC A 27 hüvelykes, FHD monitor, 165Hz-s, VA panel, W-LED háttérvilágítással és AMD FreeSync Premium technológiával.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthetőség: -5°~20° Magasság: 130mm |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.0 | 2 db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Ívelt | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 165Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m2 |
| Panel típusa | VA |
| Pixelsűrűség | 0.3114 mm x 0.3114 mm |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB / DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | 91% DCI-P3 / 127% sRGB |
| Tartozékok, kábelek | Tápkábel/HDMI kábel/DP kábel/USB kábel/QSG/Jótállási jegy |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








