Philips 223V5LSB/00
Termékkód: 223V5LSB/00
21,5 hüvelykes Full HD monitor, TFT panel W-LED háttérvilágítással.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Döntés |
| Betekintési szög | 170° / 160° |
| Csatlakozó - D-Sub/VGA | 1db |
| Csatlakozó - DVI | 1db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 22" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m2 |
| Panel típusa | TN |
| Pixelsűrűség | 0,248 x 0,248 mm |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Válaszidő | 5 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








