Gigabyte Aorus FI32U
Termékkód: FI32U
31,5 hüvelykes, 4K UHD monitor, IPS panel, W-LED háttérvilágítással, 144Hz-es, HDMI 2.1 csatlakozóval, AMD FreeSync 2 és VESA DisplayHDR 400 tanusítvánnyal.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - Audio bemenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.0 | 3 db |
| Csatlakozó - USB Type-C | 1 db |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | VESA DisplayHDR 400 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 144Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 32" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 350 cd/m2 |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelsűrűség | 0.181 x 0.181 mm |
| Színmélység | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | 95% DCI-P3 / 123% sRGB |
| Tartozékok, kábelek | Tápkábel DisplayPort- HDMI- USB 3.0 USB Type C kábel |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








