XP-PEN Innovator 16
Termékkód: INNOVATOR 16
Innovator 16, vékony, gyors és letisztult. Contemporary Good Design Díj.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Vékony, gyors és stílusos XP-PEN Innovator 16 grafikus tablet
Az XP-PEN Innovator 16 professzionális grafikus tablet karcsú, 9 mm-es formatervezéssel és stílusos, fekete-ezüst dizájnnal érkezik, 15,6"-es IPS kijelzőjét gazdag színspektrum jellemzi. Kompakt méretének hála a tablet nagyszerű a rajzoláshoz útközben. A maximális kényelem eléréséhez az XP-PEN Innovator 16 tablet érzékeny érintőceruzájának nyomásérzékenységi szintje elérheti a 8192-t is, ezt egészíti ki az intuitív forgógomb és a 8 expressz gomb.

Az XP-PEN Innovator 16 sok eszközzel kompatibilis
Az XP-PEN Innovator 16 grafikus tablet számos olyan professzionális programmal működik, mint például a Photoshop, Illustrator, Blender, GIMP, Microsoft Teams, Twitch és még sok más. A készülék kompatibilis a Windows 10/8/7, Mac OS X® 10.10 vagy újabb operációs rendszerekkel.

Az ötleteid precíz digitalizálása
Az XP-PEN Innovator 16 grafikus tablet csúcs-minőségű IPS kijelzőjét teljes laminálás technológiával készítették, ezáltal tökéletesen kapcsolja össze a monitort az üveg felülettel. Élvezd a torzításmentes munkakörnyezetet, ahol a kurzor mindig a kívánt helyen lesz görgetés nélkül. Az 1920 x 1080 pixeles felbontásnak és a széles, 178°-os látószögnek hála visszaadja a papíron rajzolás érzetét.

XP-PEN Innovator 16 a rajzolás természetes élményéért
Az XP-PEN Innovator 16 grafikus tablet érintőceruzájának páratlan érzékenysége elérheti az akár 8192-es nyomásérzékenységi szintet is, továbbá támogatja az akár 60 fokos döntést a még természetesebb rajzolás és írás élményéért. Ezáltal simább és természetesebb vonalakat és vonásokat húzhatsz az XP-PEN Innovator 16 tableten az árnyékolás lehetőségével. A passzív érintőceruza működéséhez pedig nem szükséges elem.

Az XP-PEN Innovator 16 nagyszerű vizuális élményt nyújt
Az Adobe® RGB színskála 92%-os lefedettségével az XP-PEN Innovator 16 grafikus tablet gazdag és élénk színekkel büszkélkedhet, amely teljesen magával ragad. Készíts művészeti alkotásokat élénk és gazdag színekkel és éles részletekkel, így a legtöbbet hozhatod ki a kreativitásodból.

Intuitív működés kettős forgógombbal
Az XP-PEN Innovator 16 tablet egyedülálló, sima működésű dupla forgógombbal rendelkezik, ez felel a tablet hatékony és precíz működéséért. A külső mechanikus forgógombot használhatod a munkafelületre történő közelítéshez vagy távolításhoz, az ecset méretének beállításához, stb., miközben a belső virtuális forgógombbal trackpad módban irányíthatod a kurzort vagy mozgathatod a képet is. A grafikus tablet emellett 8 expressz gombbal érkezik, amelyek mindegyikéhez hozzárendelhető egy billentyűzet ikon a grafikus programok népszerű funkcióinak gyorsabb eléréséhez.

Nagyon könnyű kapcsolódás a számítógéphez
Az XP-PEN Innovator 16 grafikus tablete könnyedén csatlakoztatható a számítógéphez vagy a laptophoz a 3 az 1-ben kábellel, amelyet külső adapter használata nélkül csatlakoztathatsz az USB és HDMI portokhoz.

Jellemzők:
- IPS kijelző Full HD felbontással (1920 × 1080 px)
- Az Adobe RGB színskála 92%-os lefedettsége
- Széles, 178°-os betekintési szög
- Aktív területe 344 × 194 mm
- Az XP-PEN Innovator 16 érzékeny érintőceruzával rendelkezik, 8192 nyomásérzékenységi szintet alkalmaz
- Kettős forgógomb az intuitív működéshez
- 8 programozható gombbal
- USB és HDMI interfészek
- A grafikus tablet kompatibilis a Windows és a macOS eszközökkel
- Hordozható állvány, érintőceruza tartó, 8 póthegy, fekete rajzkesztyű
Specifikációk
| Adatkapcsolat | USB |
| Csatlakozók | HDMI |
| Gyorsgombok | 8 db személyre szabható |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző méret | 16" |
| Kompatibilitás | Windows 7/8/10, Mac OSX |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Maximum fényerő | 250cd/m2 |
| Méret (aktív rajzfelület) | 344.16 x 193.59 mm |
| Méret (tábla) | 443.27 x 256.45 x 9 mm |
| Nyomásérzékenységi szint | 8192 |
| Szín | Fekete |
| Szín megjelenítés | 92% Adobe RGB, 88% NTSC, 125% sRGB |
| Toll dőlésérzékenység | Van |
| Touch funkció | Nincs |
| Válaszidő | 16.4ms |




24 hónap garancia








