Philips 223V5LHSB2
Termékkód: 223V5LHSB2/00
21,5 hüvelykes, Full HD monitor, LED panel.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Döntés |
| Betekintési szög | 90°/65° |
| Csatlakozó - D-Sub/VGA | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 1 db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 21.5" |
| Kontrasztarány | 600:1 |
| Maximum fényerő | 200 cd/m2 |
| Panel típusa | TN |
| Pixelsűrűség | 0,248mm |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Válaszidő | 5 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




24 hónap garancia








